WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2012!

21 grudnia w naszej szkole czuło się wyjątkową świąteczną atmosferę. Klasa III SP wraz z wychowawczynią p. Elżbietą Lis - Chrapkiewicz podsycała ją perspektywą jasełek, jakie przygotowali z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W południe młodzi aktorzy zaprezentowali swoje umiejętności w pięknym przedstawieniu, które wzruszyło i zachwyciło zebranych na korytarzu uczniów, rodziców i nauczycieli. Młodszych kolegów i koleżanki wokalnie wspierała grupka uczennic klasy VI SP. Chociaż to dopiero środa, ale nie obyło się bez klasowych wigilii, ogólnych życzeń, uśmiechów i miłych gestów.

Wszystkim Witowianom i odwiedzającym naszą stronę internetową życzymy z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu chwil radości, pokoju i wzruszeń dzielonych z najbliższymi każdego dnia nowego roku!