Dzień Mamy i Taty w kl. "0" i I SP w 2016 r.

Dzień 25 maja 2016 roku zapisał się w kalendarzu „zerówki”. W tym dniu przypadło świętowanie uroczystości Dnia Mamy i Taty. Był to niezwykły powód spotkania całego grona rodziców i dzieci. Wystrojeni wychowankowie powitali gości piosenką w języku angielskim. Następnie dzieci przedstawiły program słowno - muzyczny. Mamy nie kryły emocji, a tatusiowie słuchali z ogromnym skupieniem swoich pociech. Na koniec akademii dzieci zaśpiewały głośno "Sto lat" oraz wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Mamy otrzymały piękne laurki i słodki kwiatek, a tatusiowie ciekawie ozdobione krawaty. Po głównej części wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

9 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Przygotowali ją dla swych rodziców uczniowie klasy I SP. Na początku przedstawili krótki teatrzyk pt: „Witamy wiosnę”. Następnie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i składali życzenia,  aby w ten sposób okazać miłość swoim rodzicom i podziękować im za wszystko co dla nich robią. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem.