Wycieczka kl. VI SP i I gim. do Energylandii w 2017 r.

W piątek 9 czerwca 2017 roku dwie klasy - VI i I gimnazjum pod opieką swoich wychowawców p. Andrzeja Boczonia i p. Anny Rejewskiej oraz dwóch mam - wybrały się na wycieczkę do wymarzonego parku rozrywki w Zatorze - do Energylandii.

Każdy z uczniów zaopatrzony w bilet wstępu, voucher i mapkę całego obiektu mógł dokonać wyboru, z jakich atrakcji chciałby skorzystać. Park oferuje blisko 70 atrakcji rozłożonych na 26 hektarach powierzchni. Nasi podopieczni jak zwykle okazali się zdyscyplinowani i odpowiedzialni. Punktualnie stawiali się na miejsca zbiórek, by następnie odkrywać kolejne urządzenia dostarczające adrenaliny. Oczywiście 90% zaplanowanego w Energylandii czasu spędzili w strefie młodzieżowej, zwanej też ekstremalną ze względu na roller coastery (np. Roller Coaster Mayan czy Apocalipto).

Pogoda dopisywała, a małe kurtyny wodne pomagały przetrwać czerwcowy upał. Kolejną klasową wycieczkę na koniec roku szkolnego można uznać za udaną.