Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

        W piątek 22 czerwca 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjum w Witowie wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. W pierwszej części uroczystości uczniowie wzięli udział w mszy św. w kościele parafialnym w Witowie. Następnie udali się do budynku szkoły gdzie grupa teatralna „Bambinki” pod kierunkiem p. Hanny Zych - Piczura wystawiła sztukę poświęconą mitologicznemu Narcyzowi.  Po części artystycznej nastąpiło wręczenie świadectw i nagród uczniom od klasy I SP po klasę III Gimnazjum za osiągnięcia w nauce i sukcesy sportowe, artystyczne i społeczne. Absolwenci Gimnazjum pożegnali swoich nauczycieli i kolegów oraz otrzymali świadectwa ukończenia drugiego etapu edukacyjnego, podziękowali gronu pedagogicznemu za wieloletni trud nauczania i wychowania.

Galeria zdjęć

Archive

Jesteś tutaj: Home Aktualności Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018.