Wycieczka na Kasprowy Wierch klasy VI SP w 2018 r.

Dnia 11 października 2018 roku klasa VI SP razem z wychowawczynią panią Anną Gąsienicą wybrała się na wycieczkę na Kasprowy Wierch w ramach programu TPN „Bliżej Tatr”. Najpierw busem dojechaliśmy do Kuźnic, gdzie czekał na nas przewodnik. Rozdał uczniom zeszyty ćwiczeń i ołówki, ponieważ w czasie wyprawy dzieci poszerzały swoje wiadomości związane z zagospodarowaniem turystycznym Tatr i rozwiązywały zadania. Następnie kolejką linową wyjechaliśmy na Kasprowy Wierch, gdzie podziwialiśmy piękne widoki na Tatry i Podhale. Pogoda była słoneczna, a niebo bezchmurne. Po krótkim odpoczynku udaliśmy się w drogę powrotną. Około 14.00 zadowoleni i uśmiechnięci turyści wrócili do Kuźnic, gdzie czekał na nas bus, który zawiózł nas do Witowa.

Anna Gąsienica