"Dorotka po drugiej stronie tęczy" - przedstawienie dla klas 0 - III SP w 2018 r.

        19 listopada 2018 roku w kinie „Sokół” w Zakopanem uczniowie klas 0 - III SP obejrzeli proekologiczne przedstawienie Dorotka po drugiej stronie tęczy”. Spektakl został wystawiony przez aktorów Teatru Profilaktycznego ALERT z Wrocławia. Dzieciom podobały się przygody Dorotki i jej przyjaciół: Stracha na Wróble, Blaszanego Drwala i Tchórzliwego Lwa, którzy przedzierali się przez czarodziejską krainę, by dotrzeć do Czarnoksiężnika Oz. On to bowiem miał spełnić ich pragnienia. Opowieść ta uczy, że przyjaźń jest bardzo cenna w naszym życiu, że nie wolno się poddawać i należy wierzyć we własne siły. Wszystkich zachwyciła ciekawa dekoracja i zaskakujące efekty świetlne.

Teresa Nitka

Archive

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Dorotka po drugiej stronie tęczy" - przedstawienie dla klas 0 - III SP w 2018 r.