Harry Potter - Puchar Szkół - WYNIKI

Seria książek o młodym czarodzieju ciągle cieszy się niesłabnącą popularnością wśród dzieci i młodzieży. W tym roku nasi uczniowie mogli rywalizować z dzieciakami z całej Polski uczestnicząc w konkursie czytelniczym i rozwiązując quiz treningowy online, który zawierał bardzo szczegółowe pytania dotyczące serii książek o Harrym Potterze. Naszą szkołę reprezentowały trzy zagorzałe fanki Harrego i jego przyjaciół:

• Gabriela Domarecka z klasy VI
  • Bernadetta Szwab z klasy VIII
  • Antonina Watycha z klasy VIII

W III etapie konkursu, który odbywał się od 15 do 30 listopada, nasze uczennice podjęły trzy próby, każda godzinna, by zdobyć jak największą liczbę punktów w teście. 1 grudnia ogłoszono ranking 20 najlepszych szkół z całej POLSKI. Nasze reprezentantki znalazły się na XIX miejscu. Serdecznie gratulujemy wysokiego wyniku 🙌. Do dalszego etapu przechodzi niestety tylko pierwszych 10 szkół.

puchar szkół harry potter

Marta Osadzińska