Wypożycz książkę na Święta

Biblioteka szkolna poleca wspaniałą literaturę dla dzieci i młodzieży. Nie musisz nudzić się w Święta (wszak inteligentni ludzie nie nudzą się nigdy), nie musisz nigdzie wyjeżdżać, nie musisz szukać ciekawszego towarzystwa... wspaniałą rozrywką będzie lektura pasjonujących książek.

Zatem polecamy:

• serię powieści Małgorzaty Musierowicz
  • zabawne opowieści o Mikołajku i jego przyjaciołach
  • pełne magii tomy o Harrym Potterze
  • trzymające w napięciu przygody Ulyssesa Moore'a
  • barwne "Opowieści z Narnii" - w bibliotece znajdziesz wszystkie 7 części
  • inteligentne i ironiczne powieści Terrego Pratchett'a np: "Prawda", "Trzy wiedźmy", "Mort"
  • przygody młodego Willa i jego wiernych towarzyszy w serii "Zwiadowcy" (wszystkie tomy!!!), polecamy również serię „Drużyna” tego samego autora, na kartach tych powieści spotkacie znanych i lubianych bohaterów „Zwiadowców”.
  • rewelacyjne, trzymające w napięciu kryminały Agathy Christie
  • trylogię „Igrzyska śmierci”
  • nowe tomy serii „Artemis Fowl”
  • powieści science fiction „Pendragon”
  • porywające historie autorstwa Mariusza Wollnego – „Krew Inków”, „Krwawa Jutrznia” oraz „Krwawa Jutrznia. Straceńcy”
  • dla młodszych czytelników przygody „Emilii Piórko” oraz „Dziewczyny z Szóstego Księżyca”
  • oraz wiele innych interesujących pozycji książkowych.

W bibliotece szkolnej uzyskasz pomoc w wyborze lektury, zachętę do przeczytania wyjątkowej powieści lub baśni. Nie zastanawiaj się dłużej i...

wypożycz książkę na Święta!