previous arrow
next arrow
Slider

V Konkurs Wiedzy Ekologicznej dla Najmłodszych.

        6 czerwca 2019 roku uczniowie klasy I i II naszej szkoły wzięli udział w V edycji Konkursu Wiedzy Ekologicznej dla Najmłodszych organizowanego przez Szkołę Podstawową w Ratułowie i Zarząd Oddziału Ligi Ochrony Przyrody w Zakopanem przy współudziale Powiatu Nowotarskiego. Tematem przewodnim konkursu był „Las i jego mieszkańcy”.

Wszyscy uczestnicy ze szkół powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego wykazali się rozległą wiedzą na temat leśnej flory i fauny. Organizatorzy zadbali o ogniskowy poczęstunek. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a zwycięzcy atrakcyjne nagrody.

Zespół grupy młodszej w składzie:

  • Agnieszka Jasionek,
  • Gabriela Masny,
  • Filip Jamrych

z klasy I zajął III miejsce, a grupa z klasy II:

  • Michalina Bednarz,
  • Gabriela Domarecka,
  • Karolina Bobak

musiała zadowolić się nagrodami pocieszenia.

Hanna Zych - Piczura

Galeria zdjęć