Zostań Św. Mikołajem - oddaj krew!!!

REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W KRAKOWIE

ul. Rzeźnicza 11, 31-540 Kraków

Sekr. tel.(012) 261-88 -20

fax: (012) 261-88-22

centrala: (012) 261-88-00

Zakopane, dnia 26. 11. 2019 roku

Zaproszenie

Dnia 8 grudnia (niedziela) 2019 roku, to jest w następną niedzielę odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi zorganizowanej przy współudziale Rady Rodziców, Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Witowie. Punkt pobierania krwi będzie w Szkole Podstawowej w Witowie w godzinach od 9. 00 do 13.00.

Aby oddać krew trzeba być zdrowym, trzeźwym, pełnoletnim i trzeba chcieć. Apeluję do wszystkich ludzi dobrej woli. Zapraszam chętnych, czujących się zdrowo Rodziców, Dziadków, Nauczycieli, mieszkańców Witowa i okolic.

To będzie niezwykły prezent Mikołajowy dla dzieci, które są chore, czekają na operację, czekają na krew. Zebrana krew będzie przekazana dla dzieci leczonych w Instytucie Pediatrii w Prokocimiu.

Proszę zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Lekarz Maria Lambrecht

Kierownik Punktu Krwiodawstwa w Zakopanem