previous arrow
next arrow
Slider

Informacja dotycząca działań profilaktycznych związanych z koronawirusem.

        Dyrektor Szkoły Podstawowej w Witowie informuje, że w związku z pojawiającymi się w Polsce przypadkami zachorowań na koronawirusa, w szkole podejmowane są działania informacyjno-profilaktyczne skierowane do uczniów. Nauczyciele na lekcjach wychowawczych m.in. przypominają zasady przestrzegania podstawowych zasad higieny, w toaletach zamieszczone są instrukcje dotyczące właściwego mycia rąk, organizowane są w szkole spotkania z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej z Zakopanego.

Jednocześnie apeluję do rodziców, aby nie posyłali przeziębionych lub chorych dzieci do szkoły. Bieżące informacje i zalecenia krajowych służb można śledzić na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus.

Leszek Szlachtowski