previous arrow
next arrow
Slider

WAŻNE!!! Nowe informacje dotyczące m.in. egzaminów ósmoklasistów.

Drodzy rodzice i uczniowie

W związku z wystąpieniem Prezesa Rady Ministrów pojawiły się nowe informację dotyczące szkół. Zbliżający się wielkimi krokami termin egzaminów ósmoklasisty został przełożony prawdopodobnie na drugą połowę czerwca. Nie jest jeszcze znany dokładny termin tego egzaminu, zostanie on ustalony najpóźniej na 3 tygodnie przed samym sprawdzianem.

Do niedzieli 26 kwietnia szkoły pozostaną zamknięte. Będzie kontynuowane nauczanie zdalne.

Przypominamy iż przerwa świąteczna trwa od czwartku 9 kwietnia do wtorku 14 kwietnia (włącznie).

Mimo tej niecodziennej sytuacji życzymy zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, nastroju oraz "Wesołego Alleluja”! Życzą: Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz pracownicy szkoły.

Adobestock 5