Aktualizacja konkursu plastycznego "Jesień w Tatrach"

Szanowni Państwo!

Biorąc pod uwagę wprowadzenie nowych restrykcji związanych z zamknięciem naszych instytucji dla odwiedzających, jesteśmy zmuszeni zmienić formę konkursu plastycznego "Jesień w Tatrach". Zdecydowaliśmy, że konkurs odbędzie się na podstawie oceny zdjęć przygotowanych przez dzieci prac.

Prosimy o poinformowanie uczniów i rodziców, że zdjęcia prac będą przyjmowane drogą mailową pod adresem gokr@gminakoscielisko.pl .

• temat wiadomości: ZGŁOSZENIE NA KONKURS – imię i nazwisko
  • załączniki: zdjęcie pracy: format jpg, dobrej jakości (rozmiar nie większy niż 25 MGB), podpisana klauzura RODO, PRACĘ NALEŻY OPISAĆ W MAILU: imię, nazwisko, klasa, szkoła

PROSIMY BY DANE AUTORA NIE BYŁY WIDOCZNE NA ZDJĘCIU PRACY!!!!

Prace, które zostały już złożone w szkołach i siedzibie GOKR Kościelisko zostaną sfotografowane przez organizatora, bądź osobę wyznaczoną w danej szkole.

Pozostałe warunki i ustalenia pozostają bez zmian. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Zaktualizowany regulamin

jesien-w-tatrach-2020-kafel