I Dzień Filmowy.

Frekwencja na „I Dniu Filmowym” przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Los co rusz rzucał nam kłody pod nogi… brak Internetu, zbyt mała ilość popcornu. Ze wszystkimi problemami uczniowie wraz z opiekunkami SU radzili sobie na bieżąco. W pomoc zaangażowali się również nauczyciele. Serdeczne podziękowania składamy przede wszystkim p. Ani Gąsienicy i p. Agacie Szelidze.

W sześciu salach lekcyjnych odbywały się seanse. Dzieci dowolnie mogły wybrać interesujący je film. Większość uczniów była bardzo zadowolona z przegotowanych przez SU atrakcji. Młodszym uczniom przede wszystkim podobało się to, że mogły poczuć się jak w prawdziwym kinie, dokonać zakupu napojów i popcornu, a następnie wybrać najciekawszy seans filmowy.

Elżbieta Lis - Chrapkiewicz

Marta Osadzińska