Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego, w piątek 25 czerwca 2021 roku, odbyło się w dwóch terminach: dla młodszych uczniów, klasy "0" - III SP o godzinie 9.00, dla uczniów starszych klas IV - VIII o godz. 10.00. Pan dyrektor wręczył najlepszym uczniom świadectwa z biało - czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe. Resztę świadectw rozdali swoim podopiecznym wychowawcy poszczególnych oddziałów. Ósmoklasiści wyróżnieni zostali także za osiągnięcia sportowe, zaangażowanie w pracę w Samorządzie Szkolnym oraz regionalnym zespole "Mali Witowianie".

Wychowawczyni - pani Anna Gąsienica - wręczyła swoim wychowankom teczki absolwentów w których znajdowały się świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.

Wszyscy nauczyciele i pracownicy administracji oraz obsługi przyjęli piękne, indywidualne podziękowania i życzenia od ósmoklasistów, którzy w prezentacji przypomnieli swoje trzy wychowawczynie, ważne momenty, wspaniałe wycieczki i pozytywne emocje, towarzyszące kilkuletniemu pobytowi w szkole. Podziękowania utrwalone zostały w formie pięknych pamiątkowych dyplomów z imionami uczniów klasy ósmej.

Naszych absolwentów pożegnali także uczniowie klasy siódmej, którzy wręczyli im pamiątkowe breloczki z wygrawerowanym imieniem i datą zakończenia roku szkolnego.

Część oficjalną zakończył dyrektor szkoły, który życzył wszystkim uczniom bezpiecznych, słonecznych i pełnych przygód wakacji. Uroczystość pożegnania szkoły przez najstarszych uczniów uświetnił swoją obecnością wójt gminy Kościelisko - pan Roman Krupa.

Anna Gąsienica

dsc_1015_1024x684