Pola Nadziei 2022 r.

W dniu 8 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w corocznej akcji charytatywnej na rzecz Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego kwestowali przy kościele parafialnym, przy kaplicy św. Anny na Płazówce i kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa w Witowie.

Po komisyjnym przeliczeniu zawartości puszek okazało się, że zebraliśmy 3550 złotych i 20 dolarów USA.

W tym roku obchodzona jest jubileuszowa edycja akcji Pola Nadziei.

pola nadziei

"To dzięki Wam Pola Nadziei nadal mają pełno młodzieńczej energii, chociaż kwitną już od 25 lat. To Wy wnosicie w akcję entuzjazm i radość a wasza wrażliwość jest gwarancją tego, że pomimo całego zła, które dzieje się na świecie nie pozwolicie odebrać sobie nadziei i nie pozostaniecie obojętni na tych, którzy waszej pomocy najbardziej potrzebują."

Towarzystwo Przyjaciół Chorych

Elżbieta Lis - Chrapkiewicz