Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

Tradycyjnie dnia 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego w obecności pocztu sztandarowego. Następnie Pan Dyrektor Leszek Szlachtowski powitał zebranych i poinformował o zmianach w składzie Grona Pedagogicznego. Po latach powrócili do nas: p. Teresa Małkuch - nauczycielka języka niemieckiego, p. Alicja Grabacka - nauczycielka języka polskiego oraz p. Jolanta Truty - nauczycielka edukacji dla bezpieczeństwa. Szeregi nauczycieli zasilił również nowy proboszcz parafii w Witowie - ks. Adam Starzyk. Po części oficjalnej p. Dyrektor oddał głos uczniom, którzy przygotowali krótką inscenizację pod kierunkiem p. Elżbiety Lis - Chrapkiewicz. Maluchy z klasy III SP pożegnały wakacje wesołą piosenką i wierszem. Natomiast starsi uczniowie z klas VI - VII przypomnieli wszystkim zebranym o 83 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Po akademii uczniowie rozeszli się do klas wraz z wychowawcami.

Marta Osadzińska