Filmowe Mikołajki w 2022 r.

Mikołajki w tym roku w naszej szkole obchodzono różnorodnie. Spora ilość klas zdecydowała się na przygotowanie paczek, którymi uczniowie się wymienili a do innych przyszedł prawdziwy Mikołaj i wręczył podarki. Niektórzy zaś postanowili w ramach świętowania tego radosnego dnia wyjechać do kina. Seanse kinowe rozpoczęła klasa VI już 5 grudnia udając się na film produkcji Disneya pt. "Dziwny Świat".

Zabawna kreskówka poruszyła serca uczniów dotykając bardzo wrażliwych tematów takich jak miejsce człowieka na Ziemi czy trudnych relacji rodziców z dziećmi. Po seansie uczniowie udali się na małe co nieco w restauracji McDonald's.

Młodsi uczniowie z klas IV, III i I dnia 6 grudnia pojechali obejrzeć zabawną komedię pt. "Wielki zielony krokodyl domowy" opowiadający historię chłopca, który niespecjalnie odnajduje się w nowej szkole za to świetnie dogaduje się z krokodylem mieszkającym na strychu jego nowego domu.

Agata Szeliga

razem