Mikołajki klasy VII w Krakowie w 2022 r.

W tym roku uczniowie klasy VII byli wyjątkowo grzeczni, bowiem Mikołaj Święty zaprosił ich do Krakowa. Dzień 8 grudnia 2022 roku wypełniony był atrakcjami od rana do wieczora. W wyśmienitych humorach, gotowi na wspaniałą przygodę wyjechaliśmy spod szkoły o godzinie 7.30, aby już za kilka godz. w Centrum Wspinaczkowym Forteca zdobywać ścianki o bardzo zróżnicowanym stopniu trudności. Emocji było bardzo dużo, a niektórym udało się pokonać lęk wysokości. Głodni i nieco zmęczeni rozpoczęliśmy drugą część wycieczki w Centrum Handlowym Bonarka. W świąteczny klimat wprowadził nas seans filmowy w kinie Cinema City, pt. „Listy do M 5” oraz zakupy w sklepach, gdzie wszystko jest już przygotowane na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Witowa o godzinie 19.30.

Kamila Mateja

20221208 171959 1600x1200