Dzień Babci i Dziadka w 2023 r.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta, które dają naszym bliskim dużo radości, ciepła i miłości. Z tej okazji uczniowie klas I - III zaprosili swoich dziadków na uroczystą akademię, aby podziękować za miłość i poświęcony czas. Uroczystość rozpoczęła się zimowym przedstawieniem przygotowanym przez uczniów kółka teatralnego. Mali aktorzy wykazali się dużymi zdolnościami artystycznymi. Po przedstawieniu uczniowie pięknie recytowali wiersze, wspólnie zaśpiewali piosenkę i złożyli życzenia Babciom i Dziadkom. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły samodzielnie wykonane laurki i upominki, czyli prezenty od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie. Ten uroczysty dzień zakończył się słodkim poczęstunkiem.

Babciu i Dziadku życzymy Wam samych pięknych i radosnych chwil.

Byście z wnucząt i ich rodziców pociechę zawsze mieli i na każdym kroku nas wszystkich rozumieli.”

27 stycznia 2023 roku dzieci z naszego oddziału przedszkolnego gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich świąt, które przypadają kolejno na 21 i 22 stycznia. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieciaki  zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Następnie zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Renata Górak

Teresa Nitka