Zabawa karnawałowa w 2023 r.

Bal karnawałowy jest długo wyczekiwaną atrakcją, podczas którego dzieci mogą wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową i wyglądać inaczej niż zwykle. Bal dostarcza wiele pozytywnych emocji i przeżyć nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. 21 lutego 2023 roku w naszej szkole można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, piratów, strażaków, a także Spider-Mana. Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje bawiły się w rytm muzyki, którą odtwarzali DJ-je, czyli uczniowie ósmej klasy. Tańce przeplatane były różnorodnymi zabawami, które przysporzyły wiele radości najmłodszym. Prowadziły je uczennice z klasy ósmej. Każde z dzieci zaprezentowało swój stój przed całą społecznością przedszkolną i szkolną podczas parady przebierańców. Na dzieci czekała również niespodzianka w postaci poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Wszystkie dzieci spędziły miło czas, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia, radości i uśmiechu.

20230221 140637 1600x1200

Po zakończeniu balu przebierańców dla najmłodszych uczniów naszej szkoły przyszedł czas na zabawę karnawałową dla starszych. Młodzież bawiła się rewelacyjnie przy rytmach znanych przebojów. Sądząc po częstotliwości odtwarzania ulubionym utworem naszych uczniów jest „belgijka”😁 Taneczne wygibasy przerywane były tylko na szybki poczęstunek. Zabawa była bardzo udana, ale jak wiadomo wszystko co dobre szybko się kończy i roztańczona młodzież zakończyła zabawę o 19.30.

Dziękujemy uczniom i rodzicom za pomoc w organizacji zabawy.

Teresa Nitka

dsc 0031 1600x1067