Wyjazd integracyjno - treningowy zespołu "Mali Witowianie" do ośrodka wypoczynkowego "Lugoboszcz" w 2023 r.

W dniach 2 i 3 marca 2023 roku starsza grupa członków szkolnego zespołu regionalnego "Mali Witowianie" udała się na wyjazd integracyjno - treningowy do ośrodka szkoleniowo - wypoczynkowego "Lubogoszcz" w Kasince Małej. Uczniowie udali się tam pod opieką pani Agaty Szeligi oraz pani Marty Osadzińskiej. Uczniom oczywiście towarzyszyli instruktorzy zespołu pani Ewa Stopka i pan Andrzej Bzdyk.

Celem wyjazdu było przede wszystkim dopracowanie kilku szczegółów technicznych w tańcu i śpiewie, na które najczęściej brakuje czasu na regularnych próbach w szkole. Uczniowie spędzili dwa dni na dopracowywaniu swoich umiejętności w tańcu grupowym oraz indywidualnym oraz w śpiewie na dwa głosy. Wspaniała pogoda, pyszne jedzenie oraz cudowni pracownicy oraz kadra kierownicza ośrodka "Lubogoszcz" sprawili, iż młodzież nie tylko intensywnie potrenowała, ale również zintegrowała się i spędziła uroczy czas z opiekunami w bardzo przyjemnych okolicznościach przyrody.
Zapraszamy do kliknięcia w galerię zdjęć by obejrzeć intensywną pracę "Małych Witowian".
Agata Szeliga

20230302 141448 1600x721