Featured

"Moja, Twoja - Bajka Nasza - Biblioteka" - Pierwszaki z wizytą w Bibliotece Pedagogicznej w 2023 r.

12 maja 2023 roku klasa I wraz z wychowawczynią odwiedziła Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Zakopanem w ramach XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Tegoroczne obchody odbyły się pod hasłem Moja, Twoja - Bajka Nasza – Biblioteka. Uczniowie z dużym zaangażowaniem przystąpili do wykonywania przygotowanych dla nich zadań. Zadania te, miały nie tylko sprawdzić wiedzę dzieci ze znajomości bajek, ale dzięki rozwiązaniu wszystkich poleceń przywrócić kolory bajkom. Uczniowie doskonale poradzili sobie z literackimi quizami, bajkowym kodowaniem i turlankowymi historiami. Po wykonaniu wszystkich zadań uczniowie z dużą przyjemnością wysłuchali opowieści o znanej im pisarce Astrid Lindgren. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a na zakończenie każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom.

Renata Górak

20230512 113338 1600x900