Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Witowie w 2023 r.

W poniedziałek, 5 czerwca nasza szkoła zorganizowała Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Uczestniczyło w nim 10 uczniów z naszej szkoły, 9 z Dzianisza i 10 z Kościeliska. Uczniowie klas IV - VIII rywalizowali ze sobą przez kilka godzin w grze - singiel i debel w różnych kategoriach.
W klasyfikacji indywidualnej uczniowie z naszej szkoły zdobyli następujące miejsca:

Kl. IV - VI dziewczyny

• Marcelina Chrobak V miejsce

Kl. IV - VI chłopcy

• Kamil Fronczysty I miejsce
  • Krystian Fudala V miejsce
  • Krzysztof Solarczyk VIII miejsce

Kl. VII - VIII dziewczyny

• Oliwia Bafia I miejsce
  • Martyna Bafia III miejsce
  • Karolina Pawlikowska IV miejsce

Kl. VII - VIII chłopcy

• Sławomir Szwab II miejsce
  • Patryk Fronczysty III miejsce
  • Wojciech Jasionek VI miejsce

Natomiast w grze drużynowej:
chłopcy klas IV - VI zdobyli - II miejsce, chłopcy klas VII - VIII również - II miejsce, natomiast dziewczęta klas VII - VIII miejsce I.

Po zliczeniu wszystkich uzyskanych punktów, nasza szkoła odebrała puchar - Najlepszej Szkoły Turnieju Tenisa Stołowego.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom sukcesów 🙌
Dziękujemy panu Andrzejowi Boczoniowi (sędziemu głównemu) za współpracę podczas zawodów oraz panu Romanowi Krupie za dekorowanie naszych zwycięzców.

Monika Góźdź

img 2199 1600x682