Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023.

😁😁😁

Wakacje, znowu są wakacje
Na pewno mam rację, wakacje znowu są.
Wakacje, znowu są wakacje
Na pewno mam rację, wakacje znowu są.

😁😁😁

23 czerwca 2023 roku o godz. 10:00 rozpoczęliśmy uroczystość zakończenia roku szkolnego. Po odśpiewaniu hymnu państwowego "stary" poczet sztandarowy w składzie:

  • Patryk Fronczysty
  • Karolina Pawlikowska
  • Antonina Watycha

przekazał sztandar szkoły w ręce nowej asysty sztandaru w składzie:

  • Julia Knapczyk
  • Tomasz Krzeptowski - Sabała
  • Owidia Piczura

Po uroczystym przekazaniu sztandaru pan dyrektor wręczył nagrody książkowe (średnia ocen na świadectwie końcowym 4,5) oraz świadectwa z biało-czerwonym paskiem dla najlepszych uczniów naszej szkoły. Ponadto wyróżnieni zostali uczniowie ze 100% frekwencją w skali całego roku. Wręczone zostały także listy gratulacyjne dla rodziców tych uczniów naszej szkoły, którzy oprócz wysokich wyników za naukę, uzyskali znaczną liczbę punktów za działania na rzecz szkoły, uczestnictwo w konkursach, akcjach charytatywnych i społecznych. Następnie wychowawczyni ósmej klasy wraz z panem dyrektorem rozdali uczniom klasy ósmej, teczki absolwenta zawierające m.in. świadectwa ukończenia szkoły. Trofea za osiągnięcia sportowe wręczyła naszym absolwentom p. Monika Góźdź, nauczycielka wychowania fizycznego. Były także podziękowania za pracę w samorządzie szkolnym i zespole „Mali Witowianie”. Nie zabrakło również podziękowań młodzieży dla wychowawców, wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, którzy tworzą tę społeczność. Uczniowie klasy siódmej pożegnali swoich starszych kolegów, obdarowując ich miłymi prezentami i przygotowując prezentację, która spowodowała, że nie jednemu ósmoklasiście zakręciła się łezka w oku na wspomnienie lat spędzonych w murach naszej szkoły.

Po części oficjalnej uczniowie klasy ósmej zaprosili nauczycieli na smaczny poczęstunek.

Marta Osadzińska

Galeria zdjęć

20230623 113709 1600x900