Witowiańska Watra w 2023 r.

Właśnie mija połowa wakacji. Na Podhalu ogrom festiwali i uroczystości. Jednym ze stałych punktów "Tatrzańskich Wici" jest "Witowiańska Watra". Jak co roku rozpoczęła się ona od uroczystości kościelnych na Płazówce by po paradnym przejeździe powozami zapłonąć pod remizą OSP w Witowie. Tam też przygotowano scenę do występu wielu zespołów oraz do przeprowadzenia rozmaitych konkursów. Również jak co roku, nasz szkolny zespół "Mali Witowianie" uświetnił swym występem tę uroczystość.

Wszystkim rodzicom i dzieciom serdecznie dziękujemy za obecność i pomoc przy organizacji prób i występu. Dziękuję również instruktorom, pani Ewie Stopce i panu Andrzejowi Bzdyk za wytrwałe przygotowanie naszych pociech.

Agata Szeliga

20230730 163142 1600x901