Kiermasz świąteczny w 2023 r.

        28 listopada 2023 roku odbył się w naszej szkole Kiermasz Świąteczny.

Uczniowie klas IV - VIII podczas cyklu warsztatów, pod kierunkiem Pań Instruktorek, przygotowywali bożonarodzeniowe stroiki, ozdoby, lampiony. Pod czujnym, twórczym okiem p. Karoliny Magulskiej i p. Bogusławy Fudali powstały piękne, pomysłowe, estetycznie wykonane prace. Nic więc dziwnego, iż kiermasz cieszył się dużym powodzeniem. Rodzice i Pracownicy Szkoły nie mogli oprzeć się świątecznym cudeńkom i chętnie zaopatrzyli się w świąteczne dekoracje.

Składamy gorące podziękowania Paniom - prawdziwym specjalistkom w dziedzinie kreatywnego wykorzystania materiałów plastyczno - technicznych. Gratulujemy zapału i owocnego wyniku warsztatów.

Opiekunki SU

Galeria zdjęć

20231128 141724 1600x739