Featured

Święto Komisji Edukacji Narodowej 2011r.

        14 października 2011 roku, jak co roku w naszej szkole, obchodziliśmy Święto Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej przygotowali uroczystą akademię. Wiersze i piosenki prezentowane przez młodych wykonawców wyrażały wdzięczność za trud nauczania i wychowania, słowa przeprosin oraz życzenia wszelkiej pomyślności dla wychowawców i nauczycieli:

"... oby ziarno rzucone do

duszy naszej nie szło na marne,

a powołanie do pracy

potrzebne było cierpliwe i

zawsze ofiarne."

        Grupa uczniów klasy III gimnazjum przedstawiła zabawny skecz zatytułowany "Sesja" ilustrujący zmagania studentów z gronem profesorskim podczas egzaminów.

Uroczystość wzruszyła i dostarczyła dobrej zabawy.

Galeria zdjęć