Wyjazd klasy VI do Urzędu Gminy Kościelisko w 2024 r.

Dnia 24 stycznia 2024 roku klasa szósta udała się do Urzędu Gminy Kościelisko, gdzie brała udział w prelekcji pt. "FONOHOLIM" przeprowadzonej przez Panią Dorotę Witoń, przedstawiciela Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Zakopanem. Uczniowie dowiedzieli się, co to jest fonoholizm, jakie są symptomy nadużywania telefonu komórkowego oraz odpowiedzieli na pytania związane z oznakami uzależnienia.

Następnie Pan wójt, Roman Krupa, oprowadził szóstoklasistów po Urzędzie Gminy. Byli między innymi w gabinecie wójta. Największym zainteresowaniem cieszyła się, bogato wyposażona, biblioteka gminna.

Bardzo dziękujemy za serdeczne przyjęcie naszych uczniów oraz życzliwość pracowników naszego Urzędu.

Anna Gąsienica

20240124 115900 1600x901