Featured

Dzień Babci i Dziadka w 2024 r.

        Dnia 25 stycznia 2024 roku w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszych progach dziadków, którzy na zaproszenie swoich wnuków uczestniczyli w akademii z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z klas I - III z dużym zaangażowaniem wczuwali się i odtwarzali swoje role w przedstawieniu o kłopotach i zmartwieniach ptaszków związanych z nieoczekiwanym wycięciem jarzębinki. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, czego dowodem była burza braw na zakończenie. W kolejnej części programu uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, składali życzenia. Dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem, a duma rozpierała ich serca. Po zakończeniu części artystycznej i odśpiewaniu "Sto lat", dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. Po części oficjalnej wszyscy zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Był to niezwykły dzień, pełen radości, uśmiechu i wzruszeń, podczas którego nie zabrakło okazji do rozmów i wspomnień.

Renata Górak

Galeria zdjęć

dsc 0044 1600x1067

        W piątek 26 stycznia 2024 roku w naszej szkole gościliśmy babcie i dziadków. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością oczekiwali zaproszonych gości. Seniorzy zebrali się około 12.00 i z uwagą obejrzeli przygotowany program artystyczny. W humorystyczny sposób dowiedzieli się "jak to się stało, że babcia i dziadek tworzą parę". Później otrzymali życzenia od dwunastu miesięcy. Po odśpiewaniu: "Sto lat", przedszkolaki wręczyły samodzielnie przygotowane prezenty i laurki. 

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień.
Elżbieta Lis - Chrapkiewicz
 
img 20240126 wa0009