Featured

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa w SP w Kościelisku w 2024 r.

         Pierwszego dnia wiosny, 21 marca 2024 roku obchodziliśmy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa nazywany czasem Dniem Kolorowej Skarpetki. Z tej okazji w Szkole Podstawowej w Kościelisku zorganizowano happening, na który zostali zaproszeni również nasi uczniowie z klasy IV i V. Podczas wydarzenia cała społeczność szkolna wzięła udział w Biegu Kolorowej Skarpetki wokół szkoły. Bieg zakończył się na szkolnym orliku, gdzie każdy uczestnik zabawy otrzymał słodki upominek, pamiątkowy dyplom oraz gadżety w postaci kapeluszy i trąbek. Każda klasa biorąca udział w biegu dodatkowo dostała maskotkę. Honorowym gościem imprezy był Wójt Gminy Kościelisko Pan Roman Krupa.

Marta Osadzińska

Galeria zdjęć

20240321 105807 1600x739