Porządki na grobach nauczycieli przed dniem Wszystkich Świętych 2011r.

        Koniec października to czas kiedy wspominamy bliskich zmarłych i przygotowujemy się do dnia Wszystkich Świętych obchodzonego 1 - ego listopada. Jak co roku uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli o nieżyjących już nauczycielach oraz miejscach pamięci i pod opieką nauczycieli udali się na cmentarz w Witowie, (kl. VI z p. A. Szeligą i kl. III SP z p. E. Lis - Chrapkiewicz) Chochołowie (kl. III gim. z p. Ewą i p. Andrzejem Boczoń) oraz do Doliny Chochołowskiej (kl. III gim. z p. A. Boczoń) aby najpierw uporządkować groby a następnie przyozdobic je wiązankami kwiatów, wieńcami i zniczami. Są to mogiły: Władysława Nalepki, Karoliny Sochy i jej rodziców, Stanisławy Jost, Wandy Sochy oraz w Dolinie Chochołowskiej miejsce gdzie zostali rozstrzelani partyzanci.

Uczniowie naszej szkoły porządkują i odwiedzają groby nauczycieli pamiętając o tym, że: "Kiedy nas zabraknie, mówią za nas pomniki".

Galeria zdjęć