Featured

I Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „The Amazing World of English Vocabulary”.

12 czerwca 2024 roku uczennice klasy III wzięły udział w I Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas II - III „The Amazing World of English Vocabulary”.

Potyczki te zorganizował Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Kurierów Tatrzańskich w Dzianiszu. Temat konkursu „The World of Animals” obejmował słownictwo nazywające zwierzęta, ich części ciała, przyimki określające położenie w przestrzeni oraz słuchanie ze zrozumieniem.

Konkurs miał na celu przede wszystkim uzmysłowienie młodym i zdolnym uczniom, że nauka języka może stać się prawdziwą przygodą – pełną dobrych emocji i niesamowitych wrażeń.

Uczniowie zawzięcie rywalizowali między sobą, bawiąc się przy tym znakomicie, zwłaszcza podczas piosenek przygotowanych przez wszystkie zespoły szkolne.

Na podium stanęli zawodnicy ze szkół w Dzianiszu i Kościelisku, a nasze reprezentantki musiały zadowolić się dyplomami za uczestnictwo.

Wszystkim gratulujemy ogromnej wiedzy językowej.

Hanna Zych - Piczura

1718217172701 1600x720