Dzień Mamy i Taty w w klasach I - III w 2024 r.

„Mama, Tata najpiękniejsze słowa świata”

19 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Mamy i Taty. W tym wyjątkowym dniu uczniowie klas 1 - 3 gościli swoich rodziców. W podziękowaniu za trud wychowania, opiekę i miłość przygotowali bogaty program artystyczny: piosenki, wiersze oraz życzenia. Rodzice obejrzeli przedstawienie teatralne „Bajka z życzeniami” w wykonaniu klasy trzeciej. Natomiast Lena Staszel i Izabela Szczepaniak - Sywarny znakomicie zaprezentowały się w bardzo wzruszającej piosence „Jestem cząstką Ciebie”. Wiele wzruszeń wywołał układ taneczny najmłodszych wykonawców do piosenki „Taniec dla mamy i taty”. Na zakończenie dzieciaki wręczyły swoim kochanym rodzicom drobne, samodzielnie wykonane upominki. Po uroczystej akademii wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku.

Teresa Nitka

unnamed 4 1600x1200