Featured

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

”Morze, góry, las i rzeka, to wszystko już na nas czeka. Bo zaczęło się już lato. Jedźmy
mamo, jedźmy tato"


        Piątek, 21 czerwca, to ostatni dzień roku szkolnego 2023/2024. Świętowanie rozpoczęliśmy uroczystą mszą świętą o godz. 9.00 w kościele parafialnym, aby po wysłuchaniu kazania jak przeżyć wakacje z Bogiem, uczniowie przeszli do szkoły. O godzinie 10.00 rozpoczęła się druga część uroczystości. Najlepsi uczniowie wyróżnieni zostali nagrodami i otrzymali świadectwa z rąk pana dyrektora Leszka Szlachtowskiego.

Ostatni dzień roku to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań. Kolejni uczniowie zakończyli edukację w naszej szkole i od września podejmą nowe wyzwanie edukacyjne. Był to moment pełen wzruszeń i radości. Przez ostatnie dziewięć lat, byli nie tylko naszymi uczniami, ale częścią naszej wspólnoty, która razem przeżywała chwile radości, pokonywała trudności i cieszyła się ciekawymi przygodami, które będziemy wspominać z łezką w oku. Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły oraz liczne nagrody książkowe za godne reprezentowanie naszej szkoły w konkursach, zawodach sportowych, pracę w Samorządzie Uczniowskim i zespole regionalnym. Nie zabrakło podziękowań dla pana dyrektora oraz wszystkich nauczycieli za codzienny trud włożony w ich edukację i troskliwą opieką każdego dnia. Klasa siódma pożegnała swoich kolegów i koleżanki i obdarowała drobnymi upominkami.

Kolejny rok szkoły za nami. Życzymy wszystkim zdrowych i szalonych wakacji. Chwilo trwaj. Do zobaczenia 1 września.

Kamila Mateja

Galeria zdjęć

dsc 0254 1600x1067