Featured

Program edukacyjny - „Związki frazeologiczne. Wyrażenia. Zwroty. Frazy” w 2024 r.

Dzisiaj tj. 30 września 2024 r. gościliśmy w naszej szkole Agencję Artystyczną PRO – ART – KRAK z Krakowa, która przygotowała dla uczniów wesołą lekcję – teatrzyk językowy pt. „Związki frazeologiczne. Wyrażenia. Zwroty. Frazy”.

Program spektaklu został specjalnie pomyślany i przygotowany dla młodzieży szkolnej jako uzupełnienie wiedzy z języka polskiego. Przedstawili go dwaj aktorzy Wojciech Habela i Jacek Lecznar. Pełne humoru przedstawienie bardzo zainteresowało uczniów, tym bardziej, że artyści zaprezentowali nie tylko swoje doskonałe umiejętności aktorskie, ale także talenty wokalne.

Młodzi widzowie świetnie się bawili i jednocześnie uczyli, słuchając piosenek o związkach frazeologicznych.

Danuta Pałka

img 3073 1600x1200