Featured

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Dnia Patrona Szkoły w 2025 r.

        W dniu 10 października 2025 roku w Szkole Podstawowej im. ks. Leona Musielaka w Witowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej oraz Dnia Patrona Szkoły.

Pierwsza część uroczystości była poświęcona nauczycielom i pracownikom szkoły. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz składali serdeczne życzenia, wyrażając wdzięczność za codzienny trud, zaangażowanie i opiekę.

Druga część akademii poświęcona była patronowi szkoły – ks. Leonowi Musielakowi. Uczniowie przedstawili historię jego życia i dorobku, przypominając wartości, które patron propagował i którymi kierował się w swojej działalności.

Uroczystość zakończyły podziękowania dla nauczycieli oraz słowa uznania dla uczniów za zaangażowanie w przygotowanie programu. Akademia przebiegła w podniosłej i pełnej szacunku atmosferze.

Kamila Mateja

Galeria zdjęć

img 6715 1600x1200