Ślubowanie klasy pierwszej w 2012 r.

Ślubowanie klasy I odbyło się 18 października 2012 roku. Uczniowie ubrani byli w galowe szkolne stroje, na głowach mieli bordowe birety a na koszulkach kolorowe kokardy.

W tym dniu pierwszaki zdały swój pierwszy egzamin. Popisywały się wiedzą o szkole, zachowaniu na przerwach, wiadomościami o Witowie i Polsce. Przedstawienie było przeplatane pięknymi piosenkami. Występ klasy I podobał się zgromadzonym rodzicom, dzieciom z klas "0", II - III i nauczycielom. Później pani dyrektor dokonała aktu pasowania na ucznia. Dzieci otrzymały dyplomy i upominki przygotowane przez rodziców. Po części oficjalnej był czas dla fotoreporterów;) Następnie pierwszaki udały się do swojej klasy, gdzie mamy przygotowały słodki poczęstunek. Było to niezapomniane przeżycie i bardzo ważny dzień dla uczniów klasy I SP.