Zabawa karnawałowa 2013 r.

Po raz kolejny Rada Rodziców zorganizowała dla uczniów naszej szkoły zabawę choinkową, która odbyła się 31 stycznia 2013 roku. Młodsi uczniowie z klas od 0 do IV SP zaczęli dyskotekę już od godziny 12:00 i bawili się do 15:00. Uczestnicy balu wystąpili w barwnych strojach karnawałowych. W czasie zabawy dzieci brały udział w licznych grach i konkursach. Najwięcej emocji wzbudził konkurs piosenki. Jury przyznało liczne nagrody dla utalenowanych młodych piosenkarek. Oto wyniki:

• I miejsce Martyna Wróbel kl. III ("Ruch, ruch")
  • II miejsce Oliwia Szwajnos kl. I ("Idzie kot"), Izabela Piczura kl. I ("Znam przepisy ruchu drogowego"), Anna Kopeć kl. III ("Najmilsza w szkole"), Julia Granat kl. I ("Idzie kot")
  • III miejsce Ewelina Cebulska kl. III ("Deszczowa piosenka"), Anna Bzdyk kl. I ("Mam talentu odrobinkę"), Gabriela Garczek kl. IV ("Ruch, ruch")

Bal karnawałowy byłby nieważny bez wyborów króla i królowej balu. Tym razem wybrano aż dwie pary królewskie:

Martyna Kalisz z kl. II i Dawid Czuj z kl. I

Danuta Orszulak kl. III i Jan Szwab kl. IV

Od godziny 16:00 bawiła się starsza młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Trochę brakowało karnawałowych przebrań, ale umiejętności taneczne i zaangażowanie w zabawę były na wysokim poziomie.

Rada Rodziców przygotowała poczęstunek dla wszystkich biorących udział w zabawie oraz zapewniła oprawę muzyczną.