Porządki na grobach nauczycieli i w miejscach pamięci przed dniem Wszystkich Świętych w 2013 r.

Koniec października to czas kiedy wspominamy bliskich zmarłych i przygotowujemy się do dnia Wszystkich Świętych obchodzonego 1 - ego listopada. Jak co roku uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli o nieżyjących już nauczycielach oraz miejscach pamięci i pod opieką nauczycieli udali się na cmentarz w Witowie, (kl. I z p. H. Zych - Piczurą) Chochołowie (kl. II gim. z p. A. Szeligą) oraz do Doliny Chochołowskiej (SU z p. A. Szeligą) aby najpierw uporządkować groby a następnie przyozdobić je wiązankami kwiatów, wieńcami i zniczami. Są to mogiły: Władysława Nalepki, Karoliny Sochy i jej rodziców, Stanisławy Jost, Wandy Sochy oraz w Dolinie Chochołowskiej Krzyż Papieski, a w Witowie symboliczny grób żołnierza wojska polskiego z czasów II wojny światowej.