VIII Konkurs Recytatorski "Niektórzy lubią poezję" dla uczniów starszych

Dnia 27 stycznia 2014 roku odbył się w Zakopanem VIII Konkurs Recytatorski „Niektórzy lubią poezję”. Była to część II tego konkursu, w której wzięli udział uczniowie z klas IV - VI szkoły podstawowej i gimnazjum. Deklamowano utwory polskich poetów: W. Szymborskiej, L. J. Kerna, K. I. Gałczyńskiego, D. Wawiłow, J. Tuwima, J. Brzechwy. Na uwagę zasługiwał wysoki poziom recytacji oraz ciekawy dobór repertuaru obejmujący zarówno teksty zabawne, zabarwione doskonałym humorem, lekkie i przyjemne, jak również poważne, melancholijne, poetyckie wyznania. Pojawiły się także utwory refleksyjne, skłaniające słuchaczy do zadumy.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Małgorzata Kois z klasy III gimnazjum, Anna Kopeć z klasy IV szkoły podstawowej, Sabryna Jasionek z klasy V i Agnieszka Chrapkiewicz z klasy VI (wyróżnienie). Uczennica klasy I gimnazjum, Natalia Ogórek, po raz kolejny nie zawiodła i zajęła I miejsce.

Gorąco gratulujemy sukcesów!!!