Wakacje bez ryzyka 2014

Już po raz XV Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowała akcję ,,Wakacje bez ryzyka", która trwała od 7 do 31 lipca 2014 roku. Dla uczniów naszej szkoły przygotowano następujące atrakcje: zajęcia pływania w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem, zajęcia sportowe na orliku w Kościelisku oraz zajęcia artystyczne.

Największym powodzeniem cieszyły się wyjazdy na baseny, gdzie uczniowie doskonalili umiejętności pływania. Równie dużym powodzeniem cieszyły się zajęcia sportowe. Po raz drugi podczas wakacji dzieci mogły uczęszczać na zajęcia artystyczne dla uczniów kl. I - IV szkoły podstawowej prowadzone przez p. Reginę Mrowca - Kenar. Maluchy wykonywały ciekawe prace plastyczne, wycinanki, wyklejanki, lampiony i prace z papieru.

W czasie trwania akcji opiekę nad dziećmi sprawowały p. Anna Gąsienica (na basenie) i p. Renata Laska (na orliku).