Rekolekcje Parafialne (25-27.03.2010)

Od godziny 9:30 uczestniczyliśmy wraz z nauczycielami z naszej szkoły w rekolekcjach wielkopostnych. W kościele wysłuchaliśmy  nauki księdza rekolekcjonisty - Wojciecha Strzeleckiego oraz śpiewaliśmy religijne piosenki przy akompaniamencie gitary. W salce parafialnej oglądaliśmy filmy o życiu świętych i błogosławionych. W piątek obejrzeliśmy spektakl pt. "Przemiany" w wykonaniu kolegów i koleżanek z II i III gimnazjum oraz absolwentów naszej szkoły. Przedstawienie wiernie oddawało realia życia dzisiejszej młodzieży oraz skłaniało do refleksji. Sobota była dniem pokuty. O 13:30 zgromadziliśmy się na Mszy św.

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne przebiegały pod hasłem: "Powiedz ludziom, że kocham ich...". Mamy nadzieję, że nauka księdza Wojciecha pozostanie w naszych sercach i pozytywnie wpłynie na nasze postępowanie.