X Konkurs Recytatorski "Niektórzy lubią poezję".

20 listopada 2015 roku po raz kolejny uczniowie klas młodszych reprezentowali naszą szkołę w X już konkursie recytatorskim "Niektórzy lubią poezję" organizowanym przez TCKiS "Jutrzenka". Co roku uczniowie z kilkunastu szkół prezentują swoje umiejętności artystyczne w utworach znanych i mniej znanych poetów poezji dziecięcej. Uczennica kl. I Antonina Watycha zaprezentowała wiersz Wandy Chotomskiej "Dziesięć bałwanków", Jakub Hudyka uczeń kl. II zmierzył się z utworem Jana Brzechwy "Kokoszka - smakoszka", a Izabela Krupa uczennica kl. III w wierszu Agnieszki Frączek "O zydelku na spacerku"  zaprezentowała swoje umiejętności recytatorskie. Uczniowie oceniani byli w trzech kategoriach wiekowych.

Wyniki konkursu:
  • I miejsce - Antonina Watycha