Zabawa karnawałowa 2016 r.

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, któ­ra w naszej szkole odbyła się w środę 13 stycznia 2016 roku, czekali na nią z wielką niecierpliwością uczniowie, zwłaszcza młodsi, którzy przygotowali cieka­­we kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów mo­żna było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, urzekające księżniczki. Nie za­bra­kło też odważnych piratów, rycerzy, wikingów, czarodziejów... Stroje były bar­wne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszy­scy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wy­cho­wawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były ko­ro­wo­dy, kółeczka i tańce w parach.Wielką atrakcją okazały się konkursy, których tego popołudnia nie mo­gło zabraknąć. Warto wspomnieć „Taniec z balonami", "Zgaduj – zgadula, w któ­­rej ręce kula?", "Puszka Pandory".Momentem kulminacyjnym był wybór kró­lowej i króla balu. W tym roku parę zwycięzców wyłowiono z ka­ż­dej klasy. Dzieciaki otrzymały drobne upominki. Na chwilę wytchnienia, po tych wyczerpu­jących tańcach uczniowie udawali się do sali, gdzie czekał na nich poc­z­ę­stu­nek przygotowany przez rodziców.