Konkurs plastyczny "Bohaterowie z naszych bajek" dla uczniów kl. "0" - III SP w 2016 r.

10 marca 2016 roku rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny "Bohaterowie z naszych ba­jek".  Udział w nim wzięli uczniowie klas 0 - III SP. Zadaniem uczestników było wykonanie dowolną te­chni­ką ilustracji przedstawiającej ulubioną postać z bajki. Celem konkursu była prezentacja talentów plastycznych dzie­­ci oraz zachęcenie ich do czytania. Zwycięzcy konkursu zostali nagrodzeni puzzlami o tematyce baśniowej.

Komisja przyznała miejsca:

• I miejsce - Wiktoria Ratułowska, Sofia Martinez - Baran, Szymon Komperda, Maria Szymusiak
  • II miejsce - Karolina Pawlikowska, Jakub Gąsienica - Groń, Martyna Truchan, Karol Watycha
  • III miejsce - Klemens Bobrowski, Antonina Watycha, Gabrysia Marciniak, Izabela Krupa

Wyróżnienia otrzymali:

• Sebastian Sieczka, Paulina Szczupalska, Aleksandra Bobak, Anastazja Bobrowska, Jan Gąsie­ni­ca.