Program literacko - artystyczny "Proszę, przepraszam, dziękuję" w 2016 r.

W poniedziałek 26 września 2016 roku  starsi uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjaliści mieli okazję odświeżyć swoją wiedzę z zakresu savoir vivre podczas programu literacko - artystycznego przygotowanego przez agencję Pro - Art - Krak. Krakowscy aktorzy: p. Wojciech Habela i p. Jacek Lenczar zaprezentowali młodzieży zbiór podstawowych wiadomości na temat dobrego wychowania w spektaklu "Proszę, przepraszam, dziękuję" ubarwiając je fragmentami zabawnych tekstów literackich, scenkami rodzajowymi i żartami z widzami. Uczniowie brali także udział w porządkowaniu zaprezentowanych w programie wiadomości, wykonywali zadania polegające na zaprezentowaniu poprawnych zachowań przy stole czy też w czasie przechodzenia przez drzwi.