Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Wreszcie wakacje!!! Dnia 23 czerwca 2017 roku zakończyliśmy kolejny rok szkolny.

Jako pierwsza w tym roku wakacje rozpoczęła Szkoła Podstawowa. Pani Dyrektor rozdała nagrody książkowe, świadectwa z wyróżnieniem oraz listy gratulacyjne. Miłym akcentem było wręczenie nagród dla uczniów klasy VI, którzy najlepiej napisali sprawdzian szóstoklasisty.

O 9:30 odbyła się msza św. dla wszystkich uczniów Zespołu Szkół w Witowie. Po mszy św. gimnazjaliści przybyli do szkoły gdzie pani dyr Agnieszka Maryniarczyk ponownie rozdała nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem dla najzdolniejszych uczniów. Również niektórzy rodzice zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi za wzorowe wychowanie swoich dzieci. Po części oficjalnej głos oddano uczniom z klas III i II gimnazjum. Trzecioklasiści pożegnali nasze szkolne mury podziękowaniem skierowanym do nauczycieli i swojej wychowawczyni p. Ewy Boczoń.  Natomiast uczniowie z klasy II przygotowali dla każdego absolwenta i absolwentki drobny upominek oraz krótki film prezentujący foto - historię uczniów klasy III gimnazjum.

Podczas uroczystości pożegnaliśmy również Panią Dyrektor Agnieszkę Maryniarczyk, która zakończyła pracę w naszej placówce. Serdeczne podziękowania Pani Dyrektor przyjęła od Rady Rodziców, Grona Pedagogicznego i uczniów Zespołu Szkół w Witowie.