Wybory do Samorządu Uczniowskiego rozstrzygnięte!

24 września 2010r. w naszej szkole odbyły się drugie powszechne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Od 9:00 uczniowie upoważnieni do głosowania (I - VI szkoły podstawowej i I - III gimnazjum) brali udział w wyborach przewodniczącej szkoły, jej zastępcy oraz skarbnika SU. Spośród 174 uczniów uprawnionych do głosowania 156 oddało swój głos (w tym jeden nieważny - trzy skreślenia). Przeważającą ilością głosów zwyciężyła Izabela Krupa z kl. IIIb (116 głosów), drugie miejsce zajęła Dorota Długopolska z kl. II obejmując tym samym urząd wiceprzewodniczącej, natomiast Kamila Medyk z kl. I została naszym nowym skarbnikiem. Swoje stanowisko sekretarza podtrzymała Małgorzata Długopolska z kl. IIIa. Nad przebiegiem wyborów i nad liczeniem głosów czuwały: p. A. Rejewska, p. A. Szeliga i p. M. Osadzińska.

Nowemu Samorządowi Uczniowskiemu życzymy powodzenia i owocnej pracy, a zwycięzcy gratulujemy!