Featured

XII Gminne Zawody w Narciarstwie Zjazdowym

W dniu 7 marca 2019 roku odbyły się XII Gminne Zawody w Narciarstwie Zjazdowym. Impreza została tradycyjnie już zorganizowana przez Szkołę Podstawową w Witowie, a otworzył ją dyrektor szkoły mgr Leszek Szlachtowski.

Dzięki życzliwości i hojności Państwa Marii i Piotra Czuj dzieci mogły przez kilka godzin cieszyć się „białym szaleństwem” na Stacji Narciarskiej Biały Potok.

W tym roku liczba uczestników przekroczyła 160 osób a piękna, słoneczna pogoda podniosła walory zawodów. Po zakończonych zawodach dyrektor Szkoły w Witowie udekorował najlepszych sportowców.

W każdej kategorii wiekowej zdobywcy miejsc od I do III otrzymali medale, a z kolei dyplomami uhonorowano zawodników, którzy zajęli miejsca od I do VI. Ponadto nagrodzono zawodników, którzy najszybciej pokonali trasę slalomu. Byli to:

• Julia Granat - SP Witów,

• Michał Czuj również SP Witów.

Ponownie nie zawiodła Rada Rodziców ze szkoły w Witowie, która zadbała o to, aby każde dziecko zostało nakarmione i napojone ciepłą herbatą, zaś strażacy z OSP Witów stanowili zabezpieczenie medyczne zawodów.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że dzięki chęciom i dobrej współpracy można zorganizować udaną imprezę sportową.

Wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia zawodów serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok.